Lepicí páska šíře 48 mm, návin 66 m, TESA

Kód: 1712/HAV
Neohodnoceno
Značka: TESA
35,50 Kč / ks 42,96 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

 

lepidlo: solvent (nejvyšší lepivost), 

barva: HAVANA, 

návin: 60 m, 

šíře: 48 mm, 

balení: 36 ks/karton, 

cena uvedena za 1 ks.

Detailní informace

Barva: Havana / hnědá
Skladem | 1712/HAV
35,50 Kč / ks
42,96 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Nabízíme průhledné, oboustranné, balící pásky, krycí lepicí pásky, hliníkové pásky. Pásky dodáváme v šířích 12, 25, 38, 50 a 75 mm a návinech 33, 66 a 990 metrů. Zákazník si také může vybrat z několika barevných odstínů, z nichž nejžádanější jsou pásky průhledné, bílé a hnědé, ale také červené, zelené, modré, žluté. Též dodáváme pásky s potiskem.

HOT-MELT

Lepidlo tvořené syntetickým kaučukem a pomocnými látkami pro vylepšení vlastností. Ve výrobě se nanáší na folii za horka v roztaveném stavu. Snadno přilne k lepenému materiálu, rychle tvoří spoj nerozebíratelný bez poškození lepené krabice. Lepidlo vhodné pro použití i v chladu. Lepidlo po aplikaci hůře odolává expozici UV záření (dlouhodobý pobyt na slunci). 

AKRYLÁTOVÉ

Lepidlo vytvořené pomocí voděrozpustné akrylátové disperze. Universální, při aplikaci doporučujeme přitlačit odvíječem nebo vytlačit přebytečný vzduch dlaní. Pak je dosaženo kvalitního lepicího účinku. Lepidlo nikdy „nevytéká“ mimo pásku – hodnotíme ho jako nejvíce „čisté“ a vhodné pro dlouhodobé použití i při vyšších teplotách skladovaného zboží. Použití při nízkých teplotách nedoporučujeme. Lepidlo po aplikaci dobře odolává expozici UV záření (dlouhodobý pobyt na slunci) a oxidaci. 

SOLVENT

Lepidlo z přírodního kaučuku rozpuštěného v organických ředidlech s pomocnými látkami pro vylepšení vlastností. Vysoce účinné, výborné výsledky i za horších podmínek (např. chlad, vlhko, mastnota). Nevhodné pro dlouhodobé použití při vyšších teplotách skladovaného zboží. Lepidlo po aplikaci hůře odolává expozici UV záření (dlouhodobý pobyt na slunci).